Nowa formuła, nowe możliwości!

 

Kubaturowe Obiekty Sportowe – konferencja branżowa

Szczecin, 13-15.05.2024

Dlaczego Kubaturowe Obiekty Sportowe?

Szanowni Państwo,
Ostatnie lata przyniosły wiele zmian wyznaczając nowe standardy zarządzania infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Polsce. Zarówno pandemia, wysoka inflacja czy kryzys energetyczny w istotny sposób zmieniły myślenie o rozwoju bazy sportowej.

Dziś bardziej wybrzmiewają pytania o funkcjonalne projektowanie obiektów, odczytywanie zmieniających się oczekiwań konsumentów czy też modele zarządzania.

W tym kontekście planowanie oraz rozwój bazy sportowej w Szczecinie stanowi doskonały przykład działania w oparciu o skuteczną strategię rozwoju infrastruktury sportowej w mieście.

Wspomniane wyżej uwarunkowania makroekonomiczne oraz sugestie uczestników, organizowanego przez nas od 13 lat Forum Zarządców i Administratorów Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych były impulsem do zorganizowania Konferencji branżowej – Kubaturowe Obiekty Sportowe.

piotrbubela

Informacje praktyczne:

4h wizyta studyjna w Fabryce Wody

2 dni wykładów

13 prelegentów

14 godzin prelekcji

Uczestnictwo obejmuje: wizytę studyjną w Fabryce Wody, udział w konferencji, przerwy kawowe, gorący poczęstunek, materiały oraz certyfikat udziału w wersji elektronicznej.
Uczestnicy konferencji dokonują rezerwacji hoteli we własnym zakresie oraz pokrywają koszty zakwaterowania i wyżywienia.

Hotel Vulcan Szczecin, przygotował specjalną cenę noclegu dla uczestników konferencji.

Na hasło FIRIS ceny są następujące:

1 nocleg w pokoju 1-osobowym ze śniadaniem – 279 zł (brutto),

1 nocleg w pokoju 2-osobowym ze śniadaniem – 309 zł (brutto).

1 nocleg w pokoju 3-osobowym ze śniadaniem – 349 zł (brutto).

Krótkie relacje z naszych wydarzeń

I Konferencja branżowa
Kubaturowe Obiekty Sportowe, Kraków 2023

XII Forum FIRIS dla Operatorów Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych
Kielce 2023

Parę zdań o organizatorze:

Instytut Rozwoju Infrastruktury Sportowej powstał w 2014 roku aby tworzyć stałą przestrzeń współpracy i wymiany doświadczeń między menedżerami zarządzającymi ośrodkami i centrami sportu w Polsce. Misją Instytutu jest działanie na rzecz rozwoju i wspierania podnoszenia poziomu wiedzy o zarządzaniu obiektami sportowymi i rekreacyjnymi w Polsce. Od 14 lat organizujemy Ogólnopolskie Forum Zarządców i Administratorów Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych w Polsce – coroczną konferencję skupiającą zarządców infrastruktury sportowej zarówno w powiatach jaki i dużych miastach.