III Ogólnopolskie Forum Dyrektorów OSiR

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność powitać Państwa jako Instytut Rozwoju Infrastruktury Sportowej, którego misją jest działanie na rzecz rozwoju i wspierania podnoszenia poziomu wiedzy o zarządzaniu obiektami sportowymi i rekreacyjnymi w Polsce. Ostatnie lata przyniosły dynamiczny rozwój bazy sportowo-rekreacyjnej w Polsce wyznaczając jednocześnie nowe standardy zarządzania.

Dlaczego Instytut? – to połączenie wieloletnich doświadczeń wydawcy uznanych tytułów branżowych „Pływalnie i Baseny” oraz „Boiska i Stadiony” z inicjatorem znanych większości z Państwa konferencji dyrektorów ośrodków sportu i rekreacji (Lipowy Most, Jachranka, Ostróda) oraz osób wywodzących się z naszego środowiska. Instytut powstał aby tworzyć stałą platformę współpracy i wymiany doświadczeń między menedżerami zarządzającymi ośrodkami sportu w Polsce wspierany przez ośrodki naukowe.

Spotkajmy się zatem ponownie w Ostródzie, gdzie w ubiegłym roku chyba najmocniej wybrzmiała potrzeba konsolidacji środowiska poprzez stworzenie stałej platformy współpracy i wymiany doświadczeń.

Do zobaczenia w dniach 6-8 października 2014 roku w Ostródzie.

Z poważaniem,

Piotr Bubela
Prezes Zarządu
Instytut Rozwoju Infrastruktury Sportowej

 

Praktycy w zarządzaniu polecają

III OGÓLNOPOLSKIE FORUM DYREKTORÓW OSiR

 

[three_fourth last=”no”]

Zaufałam Fundacji IRIS bo wg mnie rozwój menedżera to przede wszystkim umiejętne czerpanie z doświadczeń własnych oraz środowiska a także zaangażowanie osobiste w poszukiwanie wiarygodnych źródeł wiedzy.

Renata Popek | Stołeczne Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA

[/three_fourth]

[one_fourth last=”yes”]

[/one_fourth]

 

[one_fourth last=”no”]

[/one_fourth]

[three_fourth last=”yes”]

Zaproszenie na III edycję Ogólnopolskiego Forum Dyrektorów OSiR, które odbędzie się w Ostródzie jako kontynuację konferencji w pierwotnym wydaniu przyjęliśmy z radością i spokojem o właściwą organizację, odpowiedni program forum oraz dobór prelegentów najlepszych w swojej dziedzinie.

Zdzisław Hołysz | Prezes Zarządu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie Sp. z o.o.

[/three_fourth]

 

[three_fourth last=”no”]

Z kilkunastoletniego doświadczenia w branży, wiem, że najwięcej można nauczyć się na spotkaniach, gdzie spotykają się praktycy z danej branży, taką platformą jest III Ogólnopolskie Forum Dyrektorów OSiR  mam nadzieję, że spotkamy się już niebawem w Ostródzie.

Zapraszam.

Piotr Gąszcz | wicedyrektor ICSiR w Józefowie.

[/three_fourth]

[one_fourth last=”yes”]

[/one_fourth]

Pobierz program w formacie pdf: III forum dyrektorow OSiR – PROGRAM

Pobierz kartę zgłoszenia uczestnictwa: Zgłoszenie uczestnictwa


Program-1-1_v3Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu Forum o czym będzie niezwłocznie informował.