VII Forum FIRIS dla Administratorów i Zarządców obiektów sportowo-rekreacyjnych

[masterslider id=”1″] Przed nami kolejna edycja Forum FIRIS dla Administratorów i Zarządców obiektów sportowo-rekreacyjnych (dawniej Forum Dyrektorów OSiR). Tym razem zapraszamy do Kołobrzegu w dniach 1-3.10.2018. W załącznikach znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informacje. Do zobaczenia w Kołobrzegu! PROGRAM KLIKNIJ ZAPROSZENIE KLIKNIJ ZGŁOSZENIE KLIKNIJ OŚWIADCZENIE A tak było rok temu:
Tygodnik Sanocki o naszym forum – Praktyka w zarządzaniu zarządzanie w praktyce.

Parę słów o ostatnim Ogólnopolskim Forum FIRIS dla Zarządców i Administratorów Obiektów Sportowo – Rekreacyjnych w jednej z lokalnych gazet – „Tygodniku Sanockim”, po kliknięciu: jpeg z artykułem, KLIKNIJ
Seminarium ”Praktyka w zarządzaniu, zarządzanie w praktyce”

Szanowni Państwo, zapraszamy na bezpłatne seminarium „Praktyka w zarządzaniu, zarządzanie w praktyce”, które odbędzie się w 22.03.2018 (czwartek) w Mińsku Mazowieckim. Seminarium odbywa się w ramach projektu „Acelerator”, którego głównym zadaniem jest przygotowanie praktycznego narzędzia dla menedżerów zawierającego szczegółowe opisy konkretnych inwestycji infrastrukturalnych w zakresie sportu będących zarówno inspiracją dla przyszłych inwestorów jak i źródłem wiedzy dla zarządców istniejących obiektów. Uczestnikami seminarium będą […]
VI Forum FIRIS – Relacja

W dniach 2–4 października odbyło się VI Ogólnopolskie Forum FIRIS dla Zarządców i Administratorów obiektów sportowo-rekreacyjnych , pod Patronatem Honorowym Sekretarza Stanu, Pana Jarosława Stawiarskiego z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Tegoroczna edycja odbyła się w nowej, szerszej formule, co było odpowiedzią na zwiększający się udział innych reprezentantów samorządów niż sami dyrektorzy ośrodków sportu. W konferencji brali udział zarówno dyrektorzy, jak i prezesi spółek komunalnych i prywatnych czy szefowie […]
Weź udział – VI Ogólnopolskim Forum FIRIS

Zapraszamy do udziału w VI Ogólnopolskim Forum FIRIS dla Zarządców i Administratorów obiektów sportowo rekreacyjnych. W tym roku spotykamy się w Białce Tatrzańskiej, w dniach 2-4.10.2017. [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=RgFM7ILvbIQ[/youtube]
Patronat Honorowy Ministerstwa Sportu i Turystyki – VI Ogólnopolskiego Forum FIRIS!

Z przyjemnością informujemy iż otrzymaliśmy wiadomość z Ministerstwa Sportu i Turystyki o objęciu Patronatem Honorowym VI Ogólnopolskiego Forum FIRIS przez Sekretarza Stanu Pana Jarosława Stawiarskiego.
V Ogólnopolskie Forum Dyrektorów OSiR z patronatem MSiT

Z dużą radością informujemy, iż V Ogólnopolskie Forum Dyrektorów OSiR zostało objęte Honorowym Patronatem Ministra Sportu i Turystyki P. Witolda Bańkę. Patronat Ministerstwa Sportu i Turystyki
„ZARZĄDZANIE W PRAKTYCE, PRAKTYKA W ZARZĄDZANIU” – 13 marca 2014, Poznań
AGM Grupa Mediowa, wydawca magazynów „Pływalnie i baseny” oraz „Boiska i stadiony”, ma zaszczyt zaprosić Państwa na bezpłatne seminarium z cyklu: „Zarządzanie w praktyce, praktyka w zarządzaniu”, które odbędzie się w Poznaniu podczas Targów Budma. Nasze tytuły skupiają ludzi, którzy stawiają sobie ambitne cele i poszukują skutecznych metod aby te cele osiągać. Na bieżąco opisujemy […]